dn 17.01.2017 r.

Uprzejmie informujemy, że zapisy na zajęcia fakultatywne w semestrze letnim zaplanowane są dla studentów w systemie elektronicznym od  dn. 20.01.2017 od godz. 10.30 do dn. 23.01.2017 r.       

Przypominamy, że zajęcia fakultatywne traktowane są jako przedmiot obowiązkowy, czyli rejestracja na wybrany fakultet jest potwierdzeniem realizacji fakultetu w semestrze letnim. Oferta zajęć przygotowanych dla studentów dostępna w systemie elektronicznych zapisów. 

Zapisy na zajęcia fakultatywne tylko poprzez stronę internetową www.fakultety.wum.edu.pl

dn. 09.12.2016 r.

W imieniu Pani Profesor Anetty Undas, Redaktor Naczelnej "Polskiego Archiwum Medycyny Wewnętrznej" (oficjalnego czasopisma Towarzystwa Internistów Polskich; impact factor 2,054) zapraszamy wszystkich studentów oraz studentów studiów doktoranckich do wzięcia udziału w VI Edycji Konkursu Redaktor Naczelnej PAMW na najlepszą studencką pracę oryginalną

Szczegóły dotyczące konkursu zawarte są w ogłoszeniu o konkursie oraz regulaminie konkursu.
Informacje na temat tej oraz zeszłorocznych edycji konkursu są dostępne na stronie internetowej www.pamw.pl
Wszelkich informacji udziela redakcja pod nr tel.  12 293 42 20 lub adresam e-mail pamw@mp.pl

dn. 01.12.2016 r.

Zakład Historii Medycyny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Oddział Warszawski Polskiego Towarzystwa Historii Nauk Medycznych  zaprasza na zebranie, które odbędzie się 7 grudnia  2016 r. (środa) o godz. 18:15, w gmachu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Żwirki i Wigury 63 - Centrum Biblioteczno-Informacyjne (obok budynku Rektoratu), na parterze budynku.

Załącznik nr 1.

W załączeniu informacja dotycząca dnia rektorskiego dla studentów I roku oraz godzin rektorskich dla studentów pozostałych lat studiów.