Subskrybuj zawartość

dn. 23.06.2017 r.

Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie od listopada 2015 r. realizuje projekt pn. "Rozwój kształcenia specjalizacyjnego lekarzy w dziedzinach istotnych z punku widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych kraju", wspołfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Czytaj dalej »

dn. 23.06.2017 r.

Zarząd Powiatu Gorlickiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy materialnej studentom kierunku lekarskiego w zamian za zobowiązanie do odbycia stażu lub podjęcia pracy w Szpitalu Specjalistycznym im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach.  Czytaj dalej »

Zapraszamy do lektury tomu monograficznego "Medycyna w teatrze". Publikacja pod redakcją Macieja Ganczara i Krzysztofa Rutkowskiego ukazał się nakładem wydawnictwa Homini przy wsparciu finansowym I Wydziału Lekarskiego.

Czytaj dalej »

Zapraszamy do lektury tomu monograficznego "Medycyna w filmie". Publikacja pod redakcją Macieja Ganczara i Michała Oleszczyka ukazała się nakładem wydawnictwa Homini przy wsparciu finansowym I Wydziału Lekarskiego.

Czytaj dalej »

dn. 12.06.2017 r.

Uniwersytecka Pracownia Badań nad Mlekiem Kobiecym i Laktacją, w ramach Programu „Santander Universidades" prowadzonego przez Bank Zachodni WBK.SA, ogłosiła konkurs dla studentów wszystkich kierunków i doktorantów WUM na najlepszą pracę z dziedziny:
- żywienia noworodka i małego dziecka;
- terapii żywieniowa wcześniaków;
- fizjologii i patologii laktacji; Czytaj dalej »