Subskrybuj zawartość

Zapraszamy w semestrze letnim roku akademickiego 2015/16 na fakultety pod patronatem Prorektora do spraw Dydaktyczno-Wychowawczych

prof. dra. hab. n. med. Marka Kulusa

 

  • Kultura zachowań – savoir vivre
  • Język migany
  • Porozumienie z pacjentem: komunikacja i wzajemny stosunek

 

Rejestracja uczestników od 18 stycznia 2016 r. 

Szczegółowe informacje o fakultetach i elektronicznej rejestracji dostępne na stronie www.bodp.wum.edu.pl/fakultety.php

 

Przypominamy, że nie są to jedyne fakultety organizowane przez WUM.

Uprzejmie informujemy, że zapisy na zajęcia fakultatywne w semestrze letnim zaplanowane są dla studentów w systemie elektronicznym od  25.01.2016 godz. 10.00 do 27.01.2016 godz. 23.59                               

Przypominamy, że zajęcia fakultatywne traktowane są jako przedmiot obowiązkowy, czyli rejestracja na wybrany fakultet jest potwierdzeniem realizacji fakultetu w semestrze letnim. Oferta zajęc przygotowanych dla studentów dostępna w systemie elektronicznych zapisów.

Zapisy na zajęcia fakultatywne tylko poprzez stronę internetową www.fakultety.wum.edu.pl

Uprzejmie informujemy, że wykłazd z Biofizyki dla studentów I roku kierunku lekarskiego zostaje przeniesiony z 10.12 na 07.01. Wykład jest od 8:00 do 9:30 w auli B.

Uprzejmie informuje, iż wykład "Informatyka medyczna" z dnia 05.11.2015 godz. 15.15-16.45 zostaje przełożony na 19.11.2015 w tych samych godzinach i w tej samej sali (sala wykładowa Paw 01).


W imieniu Krajowego Konsultanta ds. Otolaryngologii prof. Henryka Skarżyńskiego zapraszamy na konferencję naukową pt. Wytyczne w otorynolaryngologii, audiologii i foniatrii - w dniach 3-5 marca 2016 roku w hotelu Czarny Potok w Krynicy-Zdroju.

Program naukowy konferencji będzie dotyczył zagadnień z zakresu współczesnych metod diagnostyki, leczenia oraz rehabilitacji zaburzeń słuchu i mowy. Tematyka konferencji obejmie między innymi kwestie onkologiczne związane z realizacją konkretnych procedur w kontekście pakietu onkologicznego, obiektywne metody badania słuchu, problemy z zakresu otologii, w tym najnowsze możliwości stosowania implantów słuchowych, a także współczesne poglądy na etiologię i leczenie szumów usznych, zawrotów głowy i zaburzeń równowagi. 

Konferencja to doskonała szansa do zapoznania się z nowymi zagadnieniami, dlatego serdecznie zapraszamy do nadsyłania abstraktów do 10 grudnia 2015 roku, szczegóły na stronie internetowej www.otolaryngologia2016.pl