Subskrybuj zawartość

Uprzejmie informuje, iż wykład "Informatyka medyczna" z dnia 05.11.2015 godz. 15.15-16.45 zostaje przełożony na 19.11.2015 w tych samych godzinach i w tej samej sali (sala wykładowa Paw 01).


W imieniu Krajowego Konsultanta ds. Otolaryngologii prof. Henryka Skarżyńskiego zapraszamy na konferencję naukową pt. Wytyczne w otorynolaryngologii, audiologii i foniatrii - w dniach 3-5 marca 2016 roku w hotelu Czarny Potok w Krynicy-Zdroju.

Program naukowy konferencji będzie dotyczył zagadnień z zakresu współczesnych metod diagnostyki, leczenia oraz rehabilitacji zaburzeń słuchu i mowy. Tematyka konferencji obejmie między innymi kwestie onkologiczne związane z realizacją konkretnych procedur w kontekście pakietu onkologicznego, obiektywne metody badania słuchu, problemy z zakresu otologii, w tym najnowsze możliwości stosowania implantów słuchowych, a także współczesne poglądy na etiologię i leczenie szumów usznych, zawrotów głowy i zaburzeń równowagi. 

Konferencja to doskonała szansa do zapoznania się z nowymi zagadnieniami, dlatego serdecznie zapraszamy do nadsyłania abstraktów do 10 grudnia 2015 roku, szczegóły na stronie internetowej www.otolaryngologia2016.plW imieniu Pani Profesor Anetty Undas, Redaktor Naczelnej "Polskiego Archiwum Medycyny Wewnętrznej" (oficjalnego czasopisma Towarzystwa Internistów Polskich)
zapraszamy na V Edycję Konkursu na najlepszą studencką pracę oryginalną dotyczącą zagadnień z zakresu medycyny wewnętrznej.
 
Szczegóły dotyczące konkursu są dostępne na stronie internetowej www.pamw.pl

Wszelkich informacji udziela redakcja pod nr tel. 12 21 12 229 lub adresami e-mail pamw@mp.pl oraz mwiesner@mp.pl 
 

W związku z immatrykulacją studentów I roku I Wydziału Lekarskiego w dniu 12. października, zostają odwołane, planowane w tym dniu, pierwsze zajęcia  fakultatywne pt. „Podłoże molekularne i komórkowe insulinooporności i cukrzycy”

Początek zajęć – 15 października br. o godz. 1100 zamiast 12 października.

Planowany termin zakończenia zajęć – 16 listopada (poniedziałek). 

Uprzejmie informujemy, że zapisy na zajęcia fakultetywne trwają do 9 października, zostały również dodane dodatkowe zajęcia fakultetywne w semestrze zimowym.

Przypominamy, że zajęcia fakultetywne traktowane są jako przedmiot obowiązkowy, czyli rejestracja na wybrany fakultet jest potwierdzeniem realizacji fakultetu w semestrze zimowym.

Zapisy na zajęcia fakultetywne w semestrze letnim zostaną przeprowadzone pod koniec semestru zimowego.

Zapisy na zajęcia fakultatywne tylko poprzez stronę internetową www.fakultety.wum.edu.pl

Osoby przeniesione, realizujące różnice programowe otrzymają indywidualną liczbę godzin - kontakt:

sylwester.kaminski@wum.edu.pl

Oferta zajęć fakultetywnych przygotowanych dla studentów I i II Wydziału Lekarskiego w semestrze zimowym 2015/2016.

zajęcia fakultatywne